Forum RK AG Dinas Đurđenovac

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
darna
univerzalac
Admin
7 posters

    2. HRL sjever 2010./2011.

    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 84
    Age : 50
    Lokacija : Đurdan
    Registration date : 16.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  Admin 12/7/2010, 12:56

    Očekivanja u novoj sezoni...pojačanja...odlasci Question Exclamation
    univerzalac
    univerzalac


    Broj postova : 144
    Age : 31
    Registration date : 17.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  univerzalac 19/8/2010, 14:55

    i evo i novog trenera.. Smile pripreme pocele prije 2 tjedna.. zasad ide sve po planu.. ne igraju više bureš, zrilić i špoljarić..a novi igraći su braća petrovic i tomicic..
    darna
    darna


    Broj postova : 10
    Lokacija : JN95BM
    Registration date : 19.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  darna 1/9/2010, 19:04



    Danas u 19:30h AG Dinas - RK Požega

    Ujedno pohvala povodom "renoviranja" Web stranice!
    lasta23
    lasta23


    Broj postova : 92
    Age : 64
    Lokacija : Đurđenovac
    Registration date : 16.03.2009

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta23 7/9/2010, 10:29

    Pobijedili smo Požegu s dosta razlike, Nexe2 isto tako, ovaj tjedan idemo u Požegu na revanš, ekipa bi mogla biti dobra... za trenera ne mogu ništa reći... jedino da trenira iz ljubavi prema Đurdanu (pošto Matošu nismo htjeli platiti treniranje), što je pohvalno..!!
    Treba nam netko jači, da vidimo gdje smo... Počela je škola, a to bi mogao biti problem za trenera, jer mu svaki drugi tjedan neće biti igrača na treningu (najredovitiji na treningu su školarci). Jedino da se trening malo pomakne, sa sedam na osam sati... S čim se stariji igrači neće složiti...
    Prvo kolo ne igramo, kako sada stoj istvar, jer su Petrijevci istupili iz lige...
    Moramo čekati 2. kolo u Križevcima, gdje ćemo odmah pobijediti, da se krene s pobjednom u novu sezonu, hehehe...
    univerzalac
    univerzalac


    Broj postova : 144
    Age : 31
    Registration date : 17.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  univerzalac 10/9/2010, 00:53

    5 pripremnih utakmica 5 pobjeda.. dobar pocetak.. u ekipi super atmosfera.. novi trener.. svi igraci zadovoljni..a evo rjesili smo i taj problem s skolarcima.. trening se pomice sa 7 na 8 sati..
    danas pobjedili pozegu u pozegi s 1 razlike.. Smile gusto..jako..ali slatka pobjeda.. pogotovo nakon onakvog suđenja.. i cinjenice da je falilo 6 igraca..jos dugo je do sezone ( tj. naseg prvog kola ) dotad jos se više uigrat i pripremit.. Razz u subotu utakmica s dardom u đurđenovcu. Smile u srijedu najvjerovatnije s nexe2
    lasta23
    lasta23


    Broj postova : 92
    Age : 64
    Lokacija : Đurđenovac
    Registration date : 16.03.2009

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta23 9/11/2010, 14:09

    PRva dva kola, tj. prve dvije gostujuće tekme som trebali obje pobijediti, a popušili smo... Suci nas jesu jebali, ali smo sami krivi, posebno u Slatini... Borovo smo dobili deset razlike, možda samo kao napomenu treba staviti da je Matej obranio ključne lopte, kod 8-4 za Borovo... Možda bi ih dobili i bez toga, ali je mali branio baš odlično... Tomičić već standardno superioran. Drago mi je zbog čovjeka, jer sam i sad mišljenja da je mogao i morao igrati u Nexe, čak u prvoj postavi. Kod toga sigurno ima raznih faktora, zapravo i nije bitno.
    Naši mladi igrači igraju, to je najbitnije... Ne znam što je s dvojicom dečki iz Osijeka, vidim da ih ne vidim... U subotu idemo u Ivansku, i boli nas kurac kako ćemo proći... malo ćemo ih sekirati, da se vrpolje za pobjedu, hehe...
    avatar
    lasta


    Broj postova : 1
    Registration date : 14.11.2010

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta 14/11/2010, 09:32

    Ovu treću gostujuću utakmicu i treći poraz ne treba uopće gledati kao prijašnja dva. U prva dva gostovanja smo sami krivi za poraze. Stipe se sigurno ne bi složio sa mnom, posebno za tekmu u Slatini. Svejedno, imali smo te obje utakmice u rukama, i prvenstveno svojim greškama ispustili bodove. Suđenje je takvo kakvo je, suci nas ne vole, ali to je stvar za malo veću i opširniju analizu... Razloge takvog tretmana bi možda trebali najprije kod sebe tražiti.
    Međutim, ova sinoć utakmica, kojoj sam nazočila, to je bila pljačka. Kako kaže Peco, to je bilo čisto nasilje. Ono što su igrači Ivanske odigrali u zadnjih 15 minuta utakmice (jesu i tijekom cijelog susreta), to nije rukomet... Moglo bi se usporediti sa legendarnim štemanjima Francuza, kad su prebijali Balića. Iako je ovo bilo kud i kamo gore od toga... Udaranja u glavu, u vrat, gušenja, igranja na čisto prebijanje onoga koji ima loptu, sve se to sinoć moglo vidjeti ondje...
    Ivanska je trebala dobiti bar tri crvena kartona, uz to bar još 15 isključenja. Suci nisu za spomenuti. Sve što smo mi prigovarali sucima do sada, ja ne bih radila, ali ono što su sudili u drugom poluvremenu u Ivanskoj je sramotno, ali baš sramotno. Samo nije to u sinoćnjoj utakmici bitno. Ili je manje bitno.
    Najbitnije sa sinoćnje utakmice, bar meni, je bila takva borbenost našeg tima, da sam bila ponosna na njih. One batine koje su oni sinoć dobili, teško je otrpjeti bez incidenta, ali su oni igrali i borili se i kad se vidjelo da ćemo izgubiti... Tako se igra za svoju ekipu!!!
    Neki majmun pijani je došao u zadnjim minutama tekme pokraj nas, pa se derao, mislio je valjda da ćemo se uplašiti. Bilo nas je nekoliko, ali smo se derali, koliko smo mogli. Zastava naša je opet bila u dvorani.
    A dečki..!! Oni su se borili do kraja, nisu uspjeli, ali su pokazali kako se igra za svoj tim. Svaka im čast!!! I ovaj poraz uopće ne treba uzimati i tretirati kao poraz.
    I poruka našim, đurđenovačkim navijačima; trebali ste vidjeti kako navija tamo dvadesetak navijača, derali se, imaju neku pjesmu, na koju svi popizde, pa mašu šalovima, imaju sirenu, bubnjeve... Nama nisu smetali, ali su svojima svojski pomogli.. A na drugoj strani roditelji braće Petrović, Peco i ja, a s nama još vozač čika Božo i Stipe, jer je kažnjen, pa nije na klupi. Gledala sam njih, ali mislim da Hoolsi navijaju puno kvalitetnije, samo ne znam zašto se još uvijek ponašaju uvrijeđeno, umjesto da dođu navijati za svoje članove...
    Dečkima iz ekipe još jednom sve čestitke za borbenost i hrabrost!!! Možda sam previše emocionalno doživjela ovu utakmicu, ali nema veze... Igrače ne ću poimence spominjati, jučer su igrali kao ĐURDAN!! I to je najveća vrijednost!!!
    lasta23
    lasta23


    Broj postova : 92
    Age : 64
    Lokacija : Đurđenovac
    Registration date : 16.03.2009

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta23 14/11/2010, 09:46

    Jasmina je ono što se sinoć događalo u Ivanskoj pokušala opisati pristojno... Zapravo se radilo o prebijanju, ulična tučnjava, u kojoj su naši igrači imali muda.. i pokazali su ih... Jebo tu Ivansku, pa to što oni rade, to nema veze blage s rukometom...
    O nama kad se prije govorilo kao o štemerskoj ekipi, neregularnim uvjetima na našem 'betonu' zbog navijača, to je bila pjesmica prema ovome što su radili sinoć oni majmuni iz Ivanske...
    Pička im materina!!
    One jadnike što su sudili i nadzornika, možda ne treba ni osuđivati puno, kod ovih je na klupi bio neki baja sa šalom, sunce ti jebem, to zbilja nisam vidio do sada... Treba parket brisati, njihovi igrači neće, jebote, Ivan Petrović je brisao parket... U takvoj atmosferi, naši su igrači odigrali hrabro, malo je trebalo da ih sjebemo. Šteta za dva promašena penala, ali jebiga, to je igra... Nitko nije namjerno griješio... Dečki, samo mala napomena; ne trebamo mi kod kuće prebijati protivnike, ali bi trebali svaku tekmu igrati obranu kao jučer. Ovi frajeri nisu dobar dio utakmice imali rješenje za našu obranu... Dečkima svaka čast, još jednom!! A ovima iz _Ivanske Pička materina, svima redom, još jednom!!
    *Admine, ako se briše ovaj post, ja ću ga popraviti malo, ali će opet biti psovki... jebiga...
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 84
    Age : 50
    Lokacija : Đurdan
    Registration date : 16.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  Admin 14/11/2010, 22:26

    Neće se ništa brisat...ja nisam bio na žalost na utakmici, ali nakon onoga što sam čuo od igrača, a i ovog što sam pročitao od tebe ostaje mi samo jedna rečenica koja stoji kao status kod mene na Facebooku...."neka, neka, sve Vas Đurdan čeka" Twisted Evil
    avatar
    jim2


    Broj postova : 2
    Registration date : 15.11.2010

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  jim2 15/11/2010, 18:44

    mislm da vrijeđanje nije potrebno,ali ok ak ti bude lakše to što ste izgubili od ivanske.znam da su svi očigledno mislili da budu svi ivansku pobijedili rutinirano,ali vas je dočekala ekipa koja igra sa srcem .a što se tiče igre ,pa nije to balet nego rukomet
    lasta23
    lasta23


    Broj postova : 92
    Age : 64
    Lokacija : Đurđenovac
    Registration date : 16.03.2009

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta23 20/11/2010, 00:23

    Za Jima2:
    Ne znam jesi li iz Ivanske čovječe?! Ako jesi, onda najprije da ti kažem da nitko kod nas nije mislio da ćemo Ivansku lagano pobijediti, jer su puno puta nas potcjenjivali drugi, pa su se opekli... To što kažeš da igrate sa srcem, to ja ne mogu ni potvrditi ni opovrći, jer je to vaša stvar.

    Opet, kažeš da rukomet nije balet. Možda parafraziraš Mamića (jedan nogometni djelatnik), ali prema krivim ljudima... Ovdje nitko nije baletan, naš tim čak voli igrati s ekipama koje oštro igraju... Možda nisi primijetio da imamo 6-7 mladih igrača, baš mladih, mlađih od 20 godina, pa se nismo uplašili ni ondakad smo teške batine 'fasovali'... Ako si i malo realan, priznat ćeš da su dečki hrabri.

    A ono što su vaši srčani momci odigrali u zadnjih 15-16 minuta tekme, to čovječe nema veze s rukometom i oštrom igrom... To je čisto nasilje bilo, moj prijatelju! Da se ova dvojica što su sudili i nadzornik, nisu onako usrali od straha, vaš tim bi dobio bar dva, ako ne i tri crvena kartona... uz sijaset isključenja dvominutnih...
    Možda sam bio nepristojan u svojem komentaru, to stoji... Ali čovječe, tvoj komentar je skoro isto takav, jer nekome koga pretučeš, doslovno ga pretučeš, ti pričaš o muškoj igri, srčanoj borbi...

    Gledaj ovako, kako se kod nas igra rukomet godinama; kad kod nekoga popijemo takve batine, kao smo kod vas, mi u ravanšu pokušamo tu ekipu unakazit rezultatski, razvalit sa što više razlike, ako može... Ali ih ne ubijamo... Tako će i sa vama biti, kad dođete ovdje, dočekat će vas zvižduci, ali vas nitko neće lomiti, udarati šakom u glavu ili u vrat, pa reći poslije da muški igra, da to nije balet... Da moj tim odigra tekmu kakvu je tvoj odigrao protiv nas, mene bi stid bilo..

    A ne da još na stranicama tih, koji su pretučeni dijeliš lekcije o rukemetu i načinu na koji se on igra...
    Jel ovaj komentar manje nepristojan? Da, još jedna stvar, ako dođu vaši navijači, mogu s nama i pivo piti... To je poruka za jednog majmuna koji je došao tamo pokraj nas, demonstrirati silu.. bezveze... To se dođe kod gostiju, pa ih se počasti, ako se može... hehe... jel uviđaš razliku?
    avatar
    jim2


    Broj postova : 2
    Registration date : 15.11.2010

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  jim2 22/11/2010, 15:23

    Istina je da je bila oštra igra i da smo trebali dobiti jedan crveni .Ali to šta kažeš za tri, moje je mišljenje da pretjeruješ.Što se tiče navijanja,bilo je korektno i ništa bezobrazno prema vama,a što se tiče sudaca....pa to je klasika da se vrši pritisak na njih ,jer ipak oni su veliki faktor koji može utjecati na utakmicu.Svaka čast vama kao ekipi,i stvarno ste se borili i je da je bila gruba igra ,ali bilo je obostrano.
    lasta23
    lasta23


    Broj postova : 92
    Age : 64
    Lokacija : Đurđenovac
    Registration date : 16.03.2009

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  lasta23 22/11/2010, 17:30

    Jime, ajde da se mi ne svađamo, nego da se dogovorimo da dođeš u Đurđenovac na proljeće, kad tvoji budu na revanšu... Možda bi mogli popiti cugu, bez međusobnog optuživanja, tko je igrao grubo, a tko nije... Samo mala napomena, nisu vaši navijači uopće bili nekorektni, nisam to ni rekao, nego sam spomenuo nekog dugačkog dečka, što je pijan došao tamo, stao pokraj nas, pa se počeo piriti, valjda je mislio da će nas uplašiti... Ali ni to nije moglo pokvariti dojam ondje... nikakav prigovor vašim navijačima, ja bi volio da su i naši takvi, tj. da ih imamo...
    Mi koji smo bili ondje, vidio si tko je to bio, dva bračna para srednjih godina, heheh...
    Dakle, evo poziva, da se nađemo u Đurđenovcu, pa da i popijemo nešto, a tekmu tko pobijedi, pobijedi... I da se pokuša među igračima obje ekipe djelovati tako, da ne bude više onakvog štemanja... I vi se slažete da je rukomet, oštra i muška igra, ako je u tim granicama, onda super... Bolje da o toj tekmi ne govorimo više, jer se uopće ne slažemo s pogledom na nju, OK?
    Jel važi za cugu?
    avatar
    rocky


    Broj postova : 1
    Registration date : 20.07.2010

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  rocky 10/1/2011, 20:09

    Miro svaka čast za stranicu , maher si!
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 84
    Age : 50
    Lokacija : Đurdan
    Registration date : 16.05.2008

    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  Admin 10/1/2011, 21:16

    HVALA Basketball

    Sponsored content


    2. HRL sjever 2010./2011. Empty Re: 2. HRL sjever 2010./2011.

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 00:33.